GKS ORZEŁ Urzędów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Iskra Krzemień - Wisła Józefów
LKS Kowalin - Wisła Annopol
Tęcza Kraśnik - Orzeł Urzędów
Płomień Trzydnik Duży - Tęcza Bełżyce
LKS Poniatowa Wieś - Sygnał Chodel
Perła Borzechów - Stok Zakrzówek
LKS Potok Wielki - Ruch Popkowice

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Ruch Popkowice 2:0 Iskra Krzemień
LKS Potok Wielki 2:3 Stok Zakrzówek
Perła Borzechów 1:3 Sygnał Chodel
LKS Poniatowa Wieś 2:0 Tęcza Bełżyce
Płomień Trzydnik Duży 7:0 Orzeł Urzędów
Tęcza Kraśnik 2:3 Wisła Annopol
LKS Kowalin 4:2 Wisła Józefów

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Szaliki

szaliki

 

Szalik do nabycia u kol. Rafała B!     tel. 781234521 

 

 

 

 

Regulamin

Za treść komentarzy odpowiadają ich autorzy. Wpisy zawierające wulgaryzmy, treści nie związane z tematem oraz obraźliwe w stosunku do innych podmiotów będą usuwane, bądź częściowo moderowane.

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-18 Wisła Józefów 1:2 Iskra Krzemień zobacz ›
2018-08-18 Wisła Annopol 5:3 LKS Kowalin zobacz ›
2018-08-18 Tęcza Bełżyce 5:1 Płomień Trzydnik Duży zobacz ›
2018-08-18 Sygnał Chodel 1:1 LKS Poniatowa Wieś zobacz ›
2018-08-18 Stok Zakrzówek 2:3 Perła Borzechów zobacz ›
2018-08-18 Ruch Popkowice 3:0 LKS Potok Wielki zobacz ›
2018-08-19 Orzeł Urzędów 4:1 Tęcza Kraśnik zobacz ›
2018-08-22 Płomień Trzydnik Duży 1:4 Sygnał Chodel zobacz ›
2018-08-25 Iskra Krzemień 2:1 LKS Potok Wielki zobacz ›
2018-08-25 Perła Borzechów 0:1 Ruch Popkowice zobacz ›
2018-08-25 LKS Poniatowa Wieś 1:4 Stok Zakrzówek zobacz ›
2018-08-25 Tęcza Kraśnik 3:9 Tęcza Bełżyce zobacz ›
2018-08-25 LKS Kowalin 0:2 Orzeł Urzędów zobacz ›
2018-08-25 Wisła Józefów 2:3 Wisła Annopol zobacz ›
2018-09-01 Wisła Annopol 4:3 Iskra Krzemień zobacz ›
2018-09-01 Orzeł Urzędów 5:2 Wisła Józefów zobacz ›
2018-09-01 Tęcza Bełżyce 5:2 LKS Kowalin zobacz ›
2018-09-01 Sygnał Chodel 7:1 Tęcza Kraśnik zobacz ›
2018-09-01 Stok Zakrzówek 3:1 Płomień Trzydnik Duży zobacz ›
2018-09-01 Ruch Popkowice 6:2 LKS Poniatowa Wieś zobacz ›
2018-09-01 LKS Potok Wielki 1:2 Perła Borzechów zobacz ›
2018-09-08 Iskra Krzemień 2:0 Perła Borzechów zobacz ›
2018-09-08 LKS Poniatowa Wieś 3:5 LKS Potok Wielki zobacz ›
2018-09-08 Płomień Trzydnik Duży 2:1 Ruch Popkowice zobacz ›
2018-09-08 Tęcza Kraśnik 1:7 Stok Zakrzówek zobacz ›
2018-09-08 LKS Kowalin 1:4 Sygnał Chodel zobacz ›
2018-09-08 Wisła Józefów 1:4 Tęcza Bełżyce zobacz ›
2018-09-08 Wisła Annopol 1:4 Orzeł Urzędów zobacz ›
Tęcza Bełżyce 1:1 Wisła Annopol zobacz ›
Sygnał Chodel 1:1 Wisła Józefów zobacz ›
Stok Zakrzówek 6:1 LKS Kowalin zobacz ›
Ruch Popkowice 1:2 Tęcza Kraśnik zobacz ›
LKS Potok Wielki 1:2 Płomień Trzydnik Duży zobacz ›
Perła Borzechów 3:0 LKS Poniatowa Wieś zobacz ›
2018-09-15 Orzeł Urzędów 3:3 Iskra Krzemień zobacz ›
Płomień Trzydnik Duży 3:2 Perła Borzechów zobacz ›
Tęcza Kraśnik 0:4 LKS Potok Wielki zobacz ›
LKS Kowalin 3:0 Ruch Popkowice zobacz ›
Wisła Józefów 1:4 Stok Zakrzówek zobacz ›
Wisła Annopol 2:2 Sygnał Chodel zobacz ›
2018-09-22 Iskra Krzemień 3:0 LKS Poniatowa Wieś zobacz ›
2018-09-23 Orzeł Urzędów 0:5 Tęcza Bełżyce zobacz ›
Sygnał Chodel 2:2 Orzeł Urzędów zobacz ›
Stok Zakrzówek 3:1 Wisła Annopol zobacz ›
Ruch Popkowice 6:1 Wisła Józefów zobacz ›
LKS Potok Wielki 2:3 LKS Kowalin zobacz ›
Perła Borzechów 11:0 Tęcza Kraśnik zobacz ›
LKS Poniatowa Wieś 0:4 Płomień Trzydnik Duży zobacz ›
2018-09-29 Tęcza Bełżyce 1:0 Iskra Krzemień zobacz ›
Tęcza Kraśnik 3:1 LKS Poniatowa Wieś zobacz ›
LKS Kowalin 2:1 Perła Borzechów zobacz ›
Wisła Józefów 4:0 LKS Potok Wielki zobacz ›
Wisła Annopol 5:2 Ruch Popkowice zobacz ›
Orzeł Urzędów 2:1 Stok Zakrzówek zobacz ›
Tęcza Bełżyce 1:1 Sygnał Chodel zobacz ›
2018-10-06 Iskra Krzemień 0:2 Płomień Trzydnik Duży zobacz ›
Stok Zakrzówek 0:1 Tęcza Bełżyce zobacz ›
LKS Potok Wielki 0:4 Wisła Annopol zobacz ›
Perła Borzechów 2:2 Wisła Józefów zobacz ›
LKS Poniatowa Wieś 0:9 LKS Kowalin zobacz ›
Płomień Trzydnik Duży 7:0 Tęcza Kraśnik zobacz ›
2018-10-13 Sygnał Chodel 2:1 Iskra Krzemień zobacz ›
2018-10-14 Ruch Popkowice 1:5 Orzeł Urzędów zobacz ›
10  LKS Kowalin 5:4 Płomień Trzydnik Duży zobacz ›
10  Wisła Józefów 2:4 LKS Poniatowa Wieś zobacz ›
10  Wisła Annopol 4:0 Perła Borzechów zobacz ›
10  Tęcza Bełżyce 2:0 Ruch Popkowice zobacz ›
10  Sygnał Chodel 1:5 Stok Zakrzówek zobacz ›
10  2018-10-20 Iskra Krzemień 6:1 Tęcza Kraśnik zobacz ›
10  2018-10-21 Orzeł Urzędów 5:1 LKS Potok Wielki zobacz ›
11  Ruch Popkowice 0:1 Sygnał Chodel zobacz ›
11  LKS Potok Wielki 0:2 Tęcza Bełżyce zobacz ›
11  LKS Poniatowa Wieś 2:1 Wisła Annopol zobacz ›
11  Płomień Trzydnik Duży 6:0 Wisła Józefów zobacz ›
11  Tęcza Kraśnik 0:3 LKS Kowalin zobacz ›
11  2018-10-27 Stok Zakrzówek 2:1 Iskra Krzemień zobacz ›
11  2018-10-27 Perła Borzechów 2:2 Orzeł Urzędów zobacz ›
12  Wisła Józefów 4:1 Tęcza Kraśnik zobacz ›
12  Wisła Annopol 2:2 Płomień Trzydnik Duży zobacz ›
12  Tęcza Bełżyce 1:0 Perła Borzechów zobacz ›
12  Sygnał Chodel 3:2 LKS Potok Wielki zobacz ›
12  Stok Zakrzówek 1:1 Ruch Popkowice zobacz ›
12  2018-11-03 Iskra Krzemień 3:3 LKS Kowalin zobacz ›
12  2018-11-04 Orzeł Urzędów 3:2 LKS Poniatowa Wieś zobacz ›
13  LKS Potok Wielki 2:3 Stok Zakrzówek zobacz ›
13  Perła Borzechów 1:3 Sygnał Chodel zobacz ›
13  LKS Poniatowa Wieś 2:0 Tęcza Bełżyce zobacz ›
13  Tęcza Kraśnik 2:3 Wisła Annopol zobacz ›
13  LKS Kowalin 4:2 Wisła Józefów zobacz ›
13  2018-11-10 Ruch Popkowice 2:0 Iskra Krzemień zobacz ›
13  2018-11-10 Płomień Trzydnik Duży 7:0 Orzeł Urzędów zobacz ›
14  2019-03-31 Iskra Krzemień Wisła Józefów 17:00
14  2019-03-31 LKS Kowalin Wisła Annopol 17:00
14  2019-03-31 Tęcza Kraśnik Orzeł Urzędów 16:00
14  2019-03-31 Płomień Trzydnik Duży Tęcza Bełżyce 17:00
14  2019-03-31 LKS Poniatowa Wieś Sygnał Chodel 17:00
14  2019-03-31 Perła Borzechów Stok Zakrzówek 17:00
14  2019-03-31 LKS Potok Wielki Ruch Popkowice 17:00
15  2019-04-07 LKS Potok Wielki Iskra Krzemień 17:00
15  2019-04-07 Ruch Popkowice Perła Borzechów 17:00
15  2019-04-07 Sygnał Chodel Płomień Trzydnik Duży 18:30
15  2019-04-07 Stok Zakrzówek LKS Poniatowa Wieś 17:00
15  2019-04-07 Tęcza Bełżyce Tęcza Kraśnik 17:00
15  2019-04-07 Orzeł Urzędów LKS Kowalin 11:00
15  2019-04-07 Wisła Annopol Wisła Józefów 17:00
16  2019-04-14 Iskra Krzemień Wisła Annopol 17:00
16  2019-04-14 Wisła Józefów Orzeł Urzędów 11:00
16  2019-04-14 LKS Kowalin Tęcza Bełżyce 17:00
16  2019-04-14 Tęcza Kraśnik Sygnał Chodel 17:00
16  2019-04-14 Płomień Trzydnik Duży Stok Zakrzówek 17:00
16  2019-04-14 LKS Poniatowa Wieś Ruch Popkowice 17:00
16  2019-04-14 Perła Borzechów LKS Potok Wielki 17:00
17  2019-04-21 Perła Borzechów Iskra Krzemień 17:00
17  2019-04-21 LKS Potok Wielki LKS Poniatowa Wieś 17:00
17  2019-04-21 Ruch Popkowice Płomień Trzydnik Duży 17:00
17  2019-04-21 Stok Zakrzówek Tęcza Kraśnik 17:00
17  2019-04-21 Sygnał Chodel LKS Kowalin 17:00
17  2019-04-21 Tęcza Bełżyce Wisła Józefów 17:00
17  2019-04-21 Orzeł Urzędów Wisła Annopol 16:00
18  2019-04-28 Iskra Krzemień Orzeł Urzędów 11:00
18  2019-04-28 Wisła Annopol Tęcza Bełżyce 17:00
18  2019-04-28 Wisła Józefów Sygnał Chodel 17:00
18  2019-04-28 LKS Kowalin Stok Zakrzówek 17:00
18  2019-04-28 Tęcza Kraśnik Ruch Popkowice 17:00
18  2019-04-28 Płomień Trzydnik Duży LKS Potok Wielki 17:00
18  2019-04-28 LKS Poniatowa Wieś Perła Borzechów 17:00
19  2019-05-05 LKS Poniatowa Wieś Iskra Krzemień 17:00
19  2019-05-05 Perła Borzechów Płomień Trzydnik Duży 17:00
19  2019-05-05 LKS Potok Wielki Tęcza Kraśnik 17:00
19  2019-05-05 Ruch Popkowice LKS Kowalin 17:00
19  2019-05-05 Stok Zakrzówek Wisła Józefów 17:00
19  2019-05-05 Sygnał Chodel Wisła Annopol 17:00
19  2019-05-05 Tęcza Bełżyce Orzeł Urzędów 14:00
20  2019-05-12 Iskra Krzemień Tęcza Bełżyce 17:00
20  2019-05-12 Orzeł Urzędów Sygnał Chodel 17:00
20  2019-05-12 Wisła Annopol Stok Zakrzówek 17:00
20  2019-05-12 Wisła Józefów Ruch Popkowice 17:00
20  2019-05-12 LKS Kowalin LKS Potok Wielki 17:00
20  2019-05-12 Tęcza Kraśnik Perła Borzechów 17:00
20  2019-05-12 Płomień Trzydnik Duży LKS Poniatowa Wieś 17:00
21  2019-05-19 Płomień Trzydnik Duży Iskra Krzemień 17:00
21  2019-05-19 LKS Poniatowa Wieś Tęcza Kraśnik 17:00
21  2019-05-19 Perła Borzechów LKS Kowalin 17:00
21  2019-05-19 LKS Potok Wielki Wisła Józefów 17:00
21  2019-05-19 Ruch Popkowice Wisła Annopol 17:00
21  2019-05-19 Stok Zakrzówek Orzeł Urzędów 17:00
21  2019-05-19 Sygnał Chodel Tęcza Bełżyce 17:00
22  2019-05-26 Iskra Krzemień Sygnał Chodel 17:00
22  2019-05-26 Tęcza Bełżyce Stok Zakrzówek 17:00
22  2019-05-26 Orzeł Urzędów Ruch Popkowice 15:00
22  2019-05-26 Wisła Annopol LKS Potok Wielki 17:00
22  2019-05-26 Wisła Józefów Perła Borzechów 17:00
22  2019-05-26 LKS Kowalin LKS Poniatowa Wieś 17:00
22  2019-05-26 Tęcza Kraśnik Płomień Trzydnik Duży 17:00
23  2019-06-02 Tęcza Kraśnik Iskra Krzemień 17:00
23  2019-06-02 Płomień Trzydnik Duży LKS Kowalin 17:00
23  2019-06-02 LKS Poniatowa Wieś Wisła Józefów 17:00
23  2019-06-02 Perła Borzechów Wisła Annopol 17:00
23  2019-06-02 LKS Potok Wielki Orzeł Urzędów 11:00
23  2019-06-02 Ruch Popkowice Tęcza Bełżyce 17:00
23  2019-06-02 Stok Zakrzówek Sygnał Chodel 17:00
24  2019-06-09 Iskra Krzemień Stok Zakrzówek 17:00
24  2019-06-09 Sygnał Chodel Ruch Popkowice 17:00
24  2019-06-09 Tęcza Bełżyce LKS Potok Wielki 17:00
24  2019-06-09 Orzeł Urzędów Perła Borzechów 11:00
24  2019-06-09 Wisła Annopol LKS Poniatowa Wieś 17:00
24  2019-06-09 Wisła Józefów Płomień Trzydnik Duży 17:00
24  2019-06-09 LKS Kowalin Tęcza Kraśnik 17:00
25  2019-06-16 LKS Kowalin Iskra Krzemień 17:00
25  2019-06-16 Tęcza Kraśnik Wisła Józefów 17:00
25  2019-06-16 Płomień Trzydnik Duży Wisła Annopol 17:00
25  2019-06-16 LKS Poniatowa Wieś Orzeł Urzędów 11:00
25  2019-06-16 Perła Borzechów Tęcza Bełżyce 17:00
25  2019-06-16 LKS Potok Wielki Sygnał Chodel 17:00
25  2019-06-16 Ruch Popkowice Stok Zakrzówek 17:00
26  2019-06-29 Iskra Krzemień Ruch Popkowice 17:00
26  2019-06-29 Stok Zakrzówek LKS Potok Wielki 17:00
26  2019-06-29 Sygnał Chodel Perła Borzechów 17:00
26  2019-06-29 Tęcza Bełżyce LKS Poniatowa Wieś 17:00
26  2019-06-29 Orzeł Urzędów Płomień Trzydnik Duży 12:00
26  2019-06-29 Wisła Annopol Tęcza Kraśnik 17:00
26  2019-06-29 Wisła Józefów LKS Kowalin 17:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-07-29 Orzeł Urzędów 7:2 GKS Gościeradów zobacz ›
2018-08-04 Orzeł Urzędów 1:1 ULKS Dzierzkowice zobacz ›
2018-08-10 LKS Stróża 7:0 Orzeł Urzędów zobacz ›
2019-02-09 Orzeł Urzędów LKS Stróża 09:00

Najbliższe spotkanie

Orzeł UrzędówLKS Stróża
mecz towarzyski
Orzeł Urzędów   LKS Stróża
2019-02-09, 09:00:00

Lublin, Sztuczna nawierzchnia

Reklama

Statystyki drużyny

facebook

 

Sponsorzy

<

 

 

 

Linki

urzedow.pl

lubelskapilka.pl

lubgol.pl

90minut.pl

keeza.pl

mwyniki.pl

teczakrasnik.pl

 

 

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 461, wczoraj: 173
ogółem: 440 417

statystyki szczegółowe