GKS ORZEŁ Urzędów - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Garbarnia Kurów 0:3 GKS Orzeł Urzędów
Piaskovia Piaski 3:1 Avia II Swidnik
Opolanin Opole Lubelskie 1:2 Polesie Kock
Orion Niedrzwica Duża 0:0 Stal Poniatowa
Janowianka Janów Lubelski 2:2 POM Iskra Piotrowice
Wisław II Puławy 8:3 Sokół Konopnica
Granit Bychawa 6:1 Sygnał Lublin
GKS Niemce 1:3 Tur Milejów

facebook

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 40, wczoraj: 133
ogółem: 375 712

statystyki szczegółowe

Regulamin

Za treść komentarzy odpowiadają ich autorzy. Wpisy zawierające wulgaryzmy, treści nie związane z tematem oraz obraźliwe w stosunku do innych podmiotów będą usuwane, bądź częściowo moderowane.

Terminarz rozgrywek 2016/2017

Kolejka nr 1, data: 2016-08-21  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
1 Tęcza Kraśnik - Błękitni Kierz 1 : 2 2016-08-21 17:00
2 Sygnał Chodel - Gościeradów 3 : 1 2016-08-20 17:00
3 Stal II Kraśnik - GUKS Modliborzyce 3 : 0 2016-08-21 17:00
4 Ruch Popkowice - Iskra Krzemień 1 : 3 2016-08-21 17:00
5 Potok Wielki - Kamex Polichna 4 : 1 2016-08-20 17:00
6 Poniatowa Wieś - LKS Kowalin 2 : 1 2016-08-20 11:00
7 Orzeł Urzędów - LKS Stróża 4 : 1 2016-08-21 17:00
Kolejka nr 2, data: 2016-08-28  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
8 Błękitni Kierz - LKS Stróża 1 : 2 2016-08-28 11:00
9 LKS Kowalin - Orzeł Urzędów 1 : 2 2016-08-28 15:00
10 Kamex Polichna - Poniatowa Wieś 2 : 2 2016-08-28 12:00
11 Iskra Krzemień - Potok Wielki 1 : 1 2016-08-28 15:00
12 GUKS Modliborzyce - Ruch Popkowice 7 : 1 2016-08-28 17:00
13 Gościeradów - Stal II Kraśnik 2 : 1 2016-08-28 16:00
14 Tęcza Kraśnik - Sygnał Chodel 1 : 2 2016-08-28 17:00
Kolejka nr 3, data: 2016-09-03  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
15 Sygnał Chodel - Błękitni Kierz : 2016-09-03 16:00
16 Stal II Kraśnik - Tęcza Kraśnik : 2016-09-04 17:00
17 Ruch Popkowice - Gościeradów : 2016-09-04 17:00
18 Potok Wielki - GUKS Modliborzyce : 2016-09-04 12:00
19 Poniatowa Wieś - Iskra Krzemień : 2016-09-04 11:00
20 Orzeł Urzędów - Kamex Polichna : 2016-09-04 16:00
21 LKS Stróża - LKS Kowalin : 2016-09-04 16:00
Kolejka nr 4, data: 2016-09-11  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
22 Błękitni Kierz - LKS Kowalin : 2016-09-11 11:00
23 Kamex Polichna - LKS Stróża : 2016-09-11 12:00
24 Iskra Krzemień - Orzeł Urzędów : 2016-09-11 16:00
25 GUKS Modliborzyce - Poniatowa Wieś : 2016-09-11 15:00
26 Gościeradów - Potok Wielki : 2016-09-11 16:00
27 Tęcza Kraśnik - Ruch Popkowice : 2016-09-11 12:00
28 Sygnał Chodel - Stal II Kraśnik : 2016-09-11 15:00
Kolejka nr 5, data: 2016-09-17  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
29 Stal II Kraśnik - Błękitni Kierz : 2016-09-17 16:00
30 Ruch Popkowice - Sygnał Chodel : 2016-09-18 16:00
31 Potok Wielki - Tęcza Kraśnik : 2016-09-18 12:00
32 Poniatowa Wieś - Gościeradów : 2016-09-18 15:00
33 Orzeł Urzędów - GUKS Modliborzyce : 2016-09-18 15:00
34 LKS Stróża - Iskra Krzemień : 2016-09-18 16:00
35 LKS Kowalin - Kamex Polichna : 2016-09-18 15:00
Kolejka nr 6, data: 2016-09-25  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
36 Błękitni Kierz - Kamex Polichna : 2016-09-25 11:00
37 Iskra Krzemień - LKS Kowalin : 2016-09-25 14:00
38 GUKS Modliborzyce - LKS Stróża : 2016-09-25 14:00
39 Gościeradów - Orzeł Urzędów : 2016-09-25 15:00
40 Tęcza Kraśnik - Poniatowa Wieś : 2016-09-24
41 Sygnał Chodel - Potok Wielki : 2016-09-24 15:00
42 Stal II Kraśnik - Ruch Popkowice : 2016-09-24 16:00
Kolejka nr 7, data: 2016-10-02  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
43 Ruch Popkowice - Błękitni Kierz : 2016-10-02 15:00
44 Potok Wielki - Stal II Kraśnik : 2016-10-02 12:00
45 Poniatowa Wieś - Sygnał Chodel : 2016-10-02 10:30
46 Orzeł Urzędów - Tęcza Kraśnik : 2016-10-02 13:00
47 LKS Stróża - Gościeradów : 2016-10-02 15:00
48 LKS Kowalin - GUKS Modliborzyce : 2016-10-02 13:00
49 Kamex Polichna - Iskra Krzemień : 2016-10-02 12:00
Kolejka nr 8, data: 2016-10-09  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
50 Błękitni Kierz - Iskra Krzemień : 2016-10-09 11:00
51 GUKS Modliborzyce - Kamex Polichna : 2016-10-09 13:00
52 Gościeradów - LKS Kowalin : 2016-10-09 14:00
53 Tęcza Kraśnik - LKS Stróża : 2016-10-08
54 Sygnał Chodel - Orzeł Urzędów : 2016-10-09 14:00
55 Stal II Kraśnik - Poniatowa Wieś : 2016-10-08 15:00
56 Ruch Popkowice - Potok Wielki : 2016-10-09 15:00
Kolejka nr 9, data: 2016-10-15  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
57 Potok Wielki - Błękitni Kierz : 2016-10-15
58 Poniatowa Wieś - Ruch Popkowice : 2016-10-16 16:00
59 Orzeł Urzędów - Stal II Kraśnik : 2016-10-16 12:00
60 LKS Stróża - Sygnał Chodel : 2016-10-16 15:00
61 LKS Kowalin - Tęcza Kraśnik : 2016-10-16 13:00
62 Kamex Polichna - Gościeradów : 2016-10-16 12:00
63 Iskra Krzemień - GUKS Modliborzyce : 2016-10-16 13:00
Kolejka nr 10, data: 2016-10-23  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
64 Błękitni Kierz - GUKS Modliborzyce : 2016-10-23 11:00
65 Gościeradów - Iskra Krzemień : 2016-10-23 14:00
66 Tęcza Kraśnik - Kamex Polichna : 2016-10-22
67 Sygnał Chodel - LKS Kowalin : 2016-10-23 13:00
68 Stal II Kraśnik - LKS Stróża : 2016-10-22 14:00
69 Ruch Popkowice - Orzeł Urzędów : 2016-10-23 13:00
70 Potok Wielki - Poniatowa Wieś : 2016-10-23 12:00
Kolejka nr 11, data: 2016-10-30  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
71 Poniatowa Wieś - Błękitni Kierz : 2016-10-30 11:00
72 Orzeł Urzędów - Potok Wielki : 2016-10-30 11:00
73 LKS Stróża - Ruch Popkowice : 2016-10-30 14:00
74 LKS Kowalin - Stal II Kraśnik : 2016-10-30 13:00
75 Kamex Polichna - Sygnał Chodel : 2016-10-30 12:00
76 Iskra Krzemień - Tęcza Kraśnik : 2016-10-30 14:00
77 GUKS Modliborzyce - Gościeradów : 2016-10-30 13:00
Kolejka nr 12, data: 2016-11-06  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
78 Błękitni Kierz - Gościeradów : 2016-11-06 11:00
79 Tęcza Kraśnik - GUKS Modliborzyce : 2016-11-05
80 Sygnał Chodel - Iskra Krzemień : 2016-11-06 13:00
81 Stal II Kraśnik - Kamex Polichna : 2016-11-05 14:00
82 Ruch Popkowice - LKS Kowalin : 2016-11-06 13:00
83 Potok Wielki - LKS Stróża : 2016-11-06 12:00
84 Poniatowa Wieś - Orzeł Urzędów : 2016-11-06 11:00
Kolejka nr 13, data: 2016-11-12  Ukryj
    MECZ   WYNIK DATA
85 Orzeł Urzędów - Błękitni Kierz : 2016-11-12 11:00
86 LKS Stróża - Poniatowa Wieś : 2016-11-13 13:00
87 LKS Kowalin - Potok Wielki : 2016-11-13 12:00
88 Kamex Polichna - Ruch Popkowice : 2016-11-12 12:00
89 Iskra Krzemień - Stal II Kraśnik : 2016-11-13 14:00
90 GUKS Modliborzyce - Sygnał Chodel : 2016-11-13 12:00
91 Gościeradów - Tęcza Kraśnik : 2016-11-12 13:00

 

 

Reklama

Sponsorzy

<