Festiwal niewykorzystanych sytuacji

• autor: orzeleku, 2012-10-21 17:04

Orzeł Urzędów 3:1  Tęcza Kraśnik

Cenne trzy punkty zdobyte na własnym terenie, inauguracja stadionu udana. Relacja kliknij więcej

Słoneczne popołudnie przywitało na stadionie w Urzędowie  grubo ponad 200 kibiców piłki nożnej. Mecz rozpoczął się z małym poślizgiem ale warto było chwilę zaczekać. To spotkanie zaczęło się dla Orła wyśmienicie  już w 4 minucie sędzia podyktował karnego po faulu na Kamilu Słoniewskim, sam poszkodowany był pewnym egzekutorem, 1-0. Orzeł chciał pójść za ciosem i atakował bramkę Tęczy dwie szanse zmarnowali Góra a chwilę później Dąbrowski, który z kilku metrów posłał piłkę nad poprzeczką. Na wyrównanie nie musieliśmy długo czekać bo już w 14 minucie po akcji lewym skrzydłem i dośrodkowaniu w pole karne Orła pewnie do siatki piłkę skierował zawodnik Tęczy, 1-1. Orzeł mógł wyjść na prowadzenie chwilę później, ale niecelnie głową strzelał Janczarek.  Ale co się odwlecze… w 18 minucie kolejny faul w polu karnym Tęczy tym razem podcięty został Edwin Góra i sędzia po raz drugi wskazał na wapno, ponownie do piłki podszedł Słoniewski i pewnie pokonał bramkarza, 2-1. Pięć minut później zrobiło się już 3-1 lewą stroną z akcją poszedł Krzysiek Dąbrowski, dośrodkował w pole karne Kraśniczan a tam do bramki piłkę wepchnął Góra. Orzeł cały czas atakował na bramkę gości kolejną szanse miał Góra, ale niecelnie strzelał głową, następnie Mateusz Kozakowski potężnym strzałem huknął w poprzeczkę. Tęcza starała się odpowiadać i kilka akcji przeprowadzonych przede wszystkim lewym skrzydłem kończyło się groźnymi strzałami, ale nasz bramkarz był na miejscu i pewnie bronił. Do przerwy wynik się nie zmienił 3-1. Na początku drugiej połowy  nadal przeważał Orzeł szczególnie groźnie strzelał Edwin Góra ale cały czas niecelnie. W 77 minucie 200% sytuacje zmarnował Słoniewski, który miną bramkarza i mając przed sobą pustą bramkę strzelił w słupek. W końcówce tempo meczu siadło, mecz stał się wolniejszy, ale sytuacji do podwyższenia nie brakowało dwie sytuacje sam na sam zmarnował Edwin Góra najpierw strzelił obok słupka, potem dobrze zachował się bramkarz gości broniąc strzał a następnie dobitkę. Tęcza kończyła ten mecz w 10 za dwie żółte kartki czerwoną obejrzał zawodnik z Kraśnika. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3-1. Kibice w Urzędowie nie mogli dzisiaj narzekać obejrzeli szybki mecz z dużą ilości sytuacji bramkowych, w których zabrakło skuteczności, gdyby weszła połowa z tych sytuacji, które mieli piłkarze Orła wynik mógłby być co najmniej 2 razy wyższy.

Skład Orła:  Cięszczyk – Misztal, Czapla, Janczarek, Radomski(Ambrożkiewicz) – Kozakowski, Urbaś, Michalak, Dąbrowski - Góra, Słoniewski

Skład Tęczy: Andruszak - Gołoś, Zielonka, Bańka (30' Nowicki), Nagajek, Kulesza (30' Niezabitowski), Misztal, Dyguś, Studziński, Żdanowicz (75' Janiszewski), Chrzanowski

Bramki:

1-0 - Słoniewski

1-1- Żdanowicz

2-1 Słoniewski

3-1 Góra

autor: kuki229 2012-10-22 10:41:19

Profil kuki229 w Futbolowo ma ktoś zdjęcia z meczu może??

autor: ~Kibic 2012-10-22 13:55:23

avatar Pierwszy karny z kapelusza ewidentnie, drugi to był faul ale przed polem karnym, także też niesłusznie. 3 bramka - niechcący się odbiła i wpadła. Nie było wcale widać przewagi Urzędowa tak jak tu wyżej napisane. Mecz był wyrównany i gdyby nie te 2 karne mecz ułożyłby się zupełnie inaczej. Ale Ci sędziowie to chyba z łapanki z rynku - bardzo złe sędziowanie, niekonsekwentne i wiele błędów. Szkoda tylko zdrowia zawodników Tęczy. Trudno mecz wygrany gratulacje.

autor: kuki229 2012-10-22 16:42:05

Profil kuki229 w Futbolowo ta kartka dla zawodnika tęczy też pewnie za nic hahahah :D

autor: ~orzełek 2012-10-22 18:32:51

avatar Naprawdę Orzeł miał bardzo sporo 100 % akcji. A Edwin nie wykorzystał chyba z 5 sytuacji a zawodnik takiej klasy jako on nie powinien się mylić. Ale chłopakom należą się brawa za mecz.

autor: ~Aru 2012-10-23 06:46:38

avatar Kibicu z tego ile ja ogladalem to orzel pogramial tecze na boisku niewiem moze zle okulary nalozyles i byles slepy jak kret. Orzel zasluzenie wygral

autor: ~Kibic 2012-10-23 13:16:04

avatar Kartka słuszna, ale 2 minuty później po gwizdku wykopał piłkę zawodnik Orła i co?? i nic - bez kartki, sytuacja taka sama. Pogrom Tęczy?? Jeszcze duużo brakowało, żeby można było tak to nazwać!! Tęcza też miała bardzo dużo sytuacji, a wykorzystali tylko jedną, tak jak Orzeł, bo nie liczę 2 niesłusznych karnych. Dla Tęczy też powinny być 2 karne (zagranie ręką i faul w polu karnym)Mecz wygrany zasłużenie ale po walce obu drużyn, a nie pogromie Tęczy, wyluzuj!! myśląc obiektywnie mecz rozegrany w stosunku Tęcza 45% - 55 % Orzeł. Gratulacje jeszcze raz!

autor: ~Orzeł 2012-10-23 13:28:01

avatar Jak dla mnie Edwin przegrał ten mecz z bramkarzem, który oprucz karnych łapał go.

autor: ~Edwin 2012-10-23 22:55:26

avatar wiec kolego zapraszam na treningi, mecz, oddam specjalnie miejsce napastnika i zobaczymy ile ty bedziesz mial sytułacji?? Każdy mądry jak nie gra
...

autor: kuki229 2012-10-24 12:49:23

Profil kuki229 w Futbolowo Zgadzam się z Edwinem każdy jest mądry jak stoi z boku i jeszcze napierdala na swoją Drużynę zamiast jej kibicować!!

autor: ~orzełek 2012-10-24 13:48:16

avatar Odczepcie się od Edwina jakby nie on to gralibyśmy w B klasie. Jakby nie jego szybkość to większość meczy byśmy przegrali. Powodzenia Edwin i reszta .

autor: ~Orzel 2012-10-24 19:12:26

avatar Z tego co widzę Edwin to Ty jestes wielka gwiazda, która nie potrafi przyjąć do swojej świadomości krytyki. Oby tak dalej młodzieńcze.

autor: ~Edwin 2012-10-24 22:21:29

avatar Nie przepisujcie mi że gdyby nie ja Orzeł by grał w B klasie, oprucz mnie jest reszta chłopaków i NIE ZAPOMINAJMY O TYM że też wkładają bardzo duży wysiłek w gre. Bez nich nie ma gry. P.S Kolego "Orzeł" gwiazdy są na niebie ;p