Dowieźli 3 punkty do końca

• autor: orzeleku, 2013-05-27 10:05

Orzeł Urzędów 4:3 ULKS Dzierzkowice

Pierwsza wygrana w tym sezonie, która należała się zawodnikom Orła od kilku spotkań stała się faktem. I choć stan murawy był fatalny i miejscami piłka stawała w wodzie to mecz mógł się podobać, była walka, siedem bramek i emocje do ostatniego gwizdka.

Skład Orła:

Cięszczyk - Trętowicz, Monastyrski, Misztal; Kozakowski, Rabaniuk, Michalak, Słoniewski, Dąbrowski; Pietrzyk, Góra

ponadto zagrali: Łaciński, Skoczylas, Janczarek, Urbaś

Bramki dla Orła:

25min - Michalak z 30 metrów w "okienko"

35min - Góra(k)

45min - Dąbrowski

53min - Rabaniuk z 35 metrów z rzutu wolnego

W 90 minucie bardzo brzydko zachował się grający trener Dzierzkowic Stanisław Bijak, który ewidentnie faulował Edwina Górę. W pojedynku biegowym najpierw łapał za ramię zawodnika Orła a później ciągnął za koszulkę powodując upadek naszego zawodnika. Trzeba dodać, że zdarzenie to miało miejsce w polu karnym. Fatalnie zachowali się sędziowie nie reagując na ten złośliwy faul, boczny sędzia do akcji miał ok. 10 metrów mimo to nie sygnalizował nieprzepisowego zagrania.

autor: ~Aru 14 2013-05-27 16:32:07

avatar www.ulks.dzierzkowice.pl ladna recenzja z meczu:D

autor: ~fan Orla 2013-05-28 07:29:51

avatar Swietnie coś się dzieje, chlopcy grają znacznie lepiej jak kiedyś,powoli wzystko zostanie dopiete. Te meczu już wyglądają dobrze.Jest walka i jakis sens w drużynie gry.Widać reke trenera.Tak trzymać.

autor: ~postronny 2013-05-28 22:35:26

avatar piszący o tym meczu na pewno nie grał nigdy w piłkę i nie wie na czym polega gra.... niech lepiej opisze o przygotowanym obiekcie ....wstyd.!!!

autor: ~cccc 2013-05-28 23:03:07

avatar pozostaje tylko kwestia boiska bo jest w kiepskim stanie, nie koszone i nawet nie wałowane bo przecież szkoda wylożyc pieniądze na paliwo, a gmina nic z tym nie robi, ważne żeby miała gdzie scena stać. Boisko już jest w opłakanym stanie, kałuże są wszędzie w każdym cm boiska, potrzebny jest remont lecz nikogo to nie interesuje kpina na całego. Lecz co się dziwić jak Gmina zezwala na wjazd autami na murawę, stawianie sceny, a nawet parę lat wcześniej wesołe miasteczko. Porażka

autor: orzeleku 2013-05-29 20:20:09

Profil orzeleku w Futbolowo Do postronny: Nie ma znaczenia czy grałem w piłkę czy nie, chamskie zagrania nie powinny mieć miejsca nie zależnie czy to A klasa czy Ekstraklasa. To niestety takie było. W tekście jest wzmianka o fatalnej murawie. Nie mam wpływu na przygotowanie obiektu i sam się dziwie klubowi, który robi nie wiele w kwestiach przygotowania i opieki nad płytą boiska. Z tego co wiem sędzia przed meczem pytał się obydwie drużyny czy chcą grać i obydwie wyraziły zgodę. Dla jednej i drugiej warunki były takie same.

autor: ~Orzel kibic 2013-05-29 21:54:42

avatar Oj jakbyście wygrali to by nikt nie pamiętał o murawie. Warunki były dla obu drużyn takie same. A obrażanie na stronie Dzierzkowic Orła że najgorszą drużyną A klasy nie powinno mieć miejsca. Gdy nasz zespół zostanie przez Pana Bartosia odbudowany do formy zobaczymy kto będzie najsłabsza drożyną. U nas widać zastrzyk młodej krwi a u was niestety sami "starsi". A co do stadionu na Narodowym mogły być kałuże to co wymagać od Wiejskiego Stadionu cudów. Powodzenia Orzeł pierwsza trójka jest czas pnąc się w górę tabeli.

autor: ~fan 2013-05-30 16:37:17

avatar zrozumiałbym jeszcze jakby na stronie Dzierzkowic napisał to jakiś kibic, zawodnik, ale nie trener. starszy facet, który przed meczem, w jego trakcie i po meczu był bardzo zadowolony, śmiał się razem z kibicami Orła, a później siadł i wklepał takie głupoty na klawiaturze... boisko było niestety w katastrofalnym stanie, ale z tego co mi wiadomo, zespół gości mógł nie zgodzić się na rozegranie meczu z powodu stanu murawy. Dzierzkowice przegrały "z najsłabszą drużyną A-klasy" i nie mogą się z tym pogodzić. A jeżeli Orzeł jest najsłabszą drużyną, to jeszcze słabsza jest drużyna która z Orłem przegrała. nie popisała się gmina, budując stadion a zapominając o murawie, nie popisał się Orzeł, że nie przygotował boiska, nie popisały się Dzierzkowice(trener), nie popisał się sędzia pozwalając grać..

autor: ~fan 2013-05-30 16:41:57

avatar Pan trener Bijak facet po 50-tce pisze że fatalnie zagrali jego młodzieżowcy. ale jaki oni mają autorytet i skąd czerpią wzorce? takie gadanie zniechęca młodych do gry. wziąłby pan porażke na siebie i starszych kolegów. jako obrońca odpowiada pan za bronienie bramki, a Orzeł strzelił aż 4 bramki, to chyba nie najlepiej świadczy o obronie