Odwróć tabelę Orzeł...

• autor: orzeleku, 2013-11-03 18:06

Orzeł Urzędów 0:2 Sygnał Chodel

Przegrywamy z czerwoną latarnią ligi i o mały włos sami nie zajmujemy ostatniego miejsca w tabeli, przed tym uchroniła nas drużyna Tęczy. Nie ma co się okłamywać od dawna w Urzędowie tak źle nie było. Jest szansa na jakiekolwiek zmiany?

Skład Orła:

Rakowski; Trętowicz, Misztal, Janczarek(Monastyrski), Urbaś; Mazik(Słoniewski), Rabaniuk, Michalak Skoczylas, Kozakowski; Góra

autor: ~Kibic 2013-11-03 23:23:10

avatar Panowie gdzie jest chęć gry dla tej drużyny. Nie wiem czy nie ma siły, atmosfery czy inny aspekt wchodzi w grę.
Najbardziej denerwujący aspektem są słowa słyszane z boku-rozwiązać i po sprawie. Ale teraz sami zadajmy sobie pytanie po co się w to angażowałem żeby rozwiązać klub czy zrobić z niego potęgę?????

autor: ~anonim 2013-11-03 23:33:19

avatar Panowie troszkę więcej woli walki,bo widząc z boku to kilku zawodników poza meczem.
Zachowanie niektórych osób na trybunach to poniżej krytyki. Sami przez takich ludzi wychodzimy na .... Jak się nie ma .... to się nie ... lub się kontroluje.
Trzeba wzmocnień, treningu zaangażowanie szerszego kręgu ludi a nie nudnych słów słyszanych coraz częściej "rozwiązać".

autor: ~GKS 2013-11-04 09:00:40

avatar Błąd w tabeli stróża wygrała z potokiem 4-1 a nie potok pozdro a jeszcze jedno czy ktoś cos wie na temat przelorzenia 2 męczy z rundy wiosennej na jesienna

autor: ~fan 2013-11-04 14:55:15

avatar widać, że pomysł gry od obrony sie nie sprawdza. jest tego prosta przyczyna: brakuje umiejętności no i boisko nie pozwala grać piłką. znów w pierwszej połowie kilka bardzo dobrych sytuacji do strzelenia bramki ale znów brakuje skuteczności.
niektórzy kibice też nie pomagają:"trzeba sie przerzucić na Popkowice, bo oni chociaż punktują". Proszę bardzo droga wolna, ale z drużyną się jest zawsze, a zwłaszcza wtedy gdy nie idzie.

autor: ~orzełek 2013-11-04 20:36:36

avatar Dokładnie prawdziwy kibic jest z drużyną szczególnie kiedy jest źle. Dlatego zbierzmy się i pojedźmy dopingować naszych w Popkowicach, a na pewno naszym chłopakom będzie się grało lepiej.
Powodzenia chłopaki i nie łamcie się.

autor: ~aaa 2013-11-04 21:28:48

avatar brakuje napastników i ich skuteczności Edwin i słoń klapki na oczach i jadą do przodu , to nie na tym polega sami meczu nie wygrają .

autor: ~nowy 2013-11-05 10:07:48

avatar kilka słów o odbytym meczu.
Otóż widać że drużyna prowadzona jest w dobrym kierunku. Włodzimierz dobrze ustawia zespół, widać jest kilku zawodników którzy jescze odbiegają od sredniej tej drużyny.
Sygnał rozpoczął bardzo ofensywnie i widać było że za wszelką cenę ten mecz chcą wygrać.Nasi rozpoczeli niemrawo ,słaba gra Raby musicie kogoś znależć kto będzie biegał gdyż on robi stojano.A tak się nie gra.Mam nadzieje że Włodek poradzi sobie z problemami kadrowymi i powiem tak , osoba tego trenera jest bardzo potrzebna , autorytet oraz postawa na treningach i meczach berdzo fer.Sukcesow zyczę Włodku.