Wiosna 2014

• autor: orzeleku, 2014-04-02 21:26

Już w najbliższą niedziele rusza piłkarska wiosna w naszej lubelskiej serie A.  Jak po zimie miewa się nasz Orzeł?

Od samego początku okresu przygotowawczego nasi zawodnicy trenują pod okiem trenera Wojciecha Stopy. W między czasie nasza drużyna występowała w Powiatowej Lidze Halowej Piłki Nożnej gdzie zajęła 5 miejsce, a królem strzelców został Kamil Słoniewski. W lutym i marcu nasza drużyna rozegrała pięć sparingów, 4 razy pokonała swoich rywali a raz zremisowała. Jednak w meczach sparingowych trener Stopa nie mógł skorzystać ze wszystkich graczy. Główny cel to oczywiście utrzymanie a przede wszystkim naregulowanie celowników bo te jesienią najbardziej szwankowały, tak też zdecydowaliście w ankiecie,wytypowaliście atak jako formację, która najbardziej potrzebuje wzmocnienia.

W przerwie zimowej do naszego zespołu dołączyli:

Eryk Gałkowski – wznowił treningi

Kamil Dydo – ostatnio Orion Niedrzwica

Jarosław Gąszczyk – ostatnio LKS Kowalin

Robert Stępniak – ostatnio Tęcza Kraśnik

Z drużyny juniorów:

Konrad Mazur

Mateusz Rzepecki

Kamil Śnieżyński

Artur Markiewicz

Juniorów zapraszamy na treningi do drużyny seniorów czwartek 18:00, piątek 16:00

Treningów nie wznowili:

Artur Monastyrski

Norbert Rabaniuk

Dawid Kapica

autor: ~orzełek 2014-04-02 23:02:07

avatar Atak potrzebuje wzmocnienia więc nie ściągnęliśmy napastnika :) a pełno pomocników :)

autor: ~aaaa 2014-04-02 23:44:47

avatar skład mamy taki że każdy zespól A - klasowy może pozazdrościć tylko teraz żeby były wyniki w meczach to bedzie super !!! :)

autor: ~aaa 2014-04-03 16:13:12

avatar mamy się zajebiście :D

autor: ~Kibic 2014-04-03 20:41:36

avatar Panowie z obserwacji ekipa jest bardzo wyrównana i chyba zgrana, bynajmniej z boku widać dobrą atmosferę o która myślę zadbał trener Stopa.
Chyba nie jedna drużyna A klasy przeciera oczy, jakich to transferów dokonał nasz trener. Ktoś mówił że spadnie Orzełek, ze nie robi transferów a tu dzięki trenerowi dopiero teraz rozwiniemy skrzydła. Myślę że po sezonie odwróci się tabela. Podstawą w A-klasowych zmaganiach jest szeroka kadra a my ją mamy, jedynie apel do juniorów przychodźcie na tuningi do Pana Wojtka a na pewno to zaprocentuje w przeszłości i wiem, że da wam nie jedna szanse do zagrania w seniorskiej kadrze GKS-u.
Powodzenia w niedzielę muszą być trzy punkty.

autor: ~ZALDAR 2014-04-04 11:48:02

avatar Panowie bez podniecania się pamiętam dokładnie rok temu też był hurra optymizm. Trzeba rozliczać drużynę i trenera z wyników. Ci co solidnie przepracowalki okres przygotowawczy to napewno nie mają się oco bać. Zobaczymy w niedziele oby trzy punkty, u siebie nie można tracić punktów!

autor: ~k,j 2014-04-09 21:56:00

avatar sklad jest ale ataku brak edwinowi brakuje umiejetnosci do gry w napadzie