GKS Orzeł Urzędów 9:1 Sportiko Szastarka

GKS Orzeł Urzędów 5:2 Sportiko Szatarka

(juniorzy)

2x Chmiel, K.Gieneja, Wójcik, Druzd J.

W niedzielne popołudnie mogliśmy zobaczyć tym razem dwie nasze drużyny, juniorów starszych i oczywiście drużynę seniorów.

Pierwszy mecz o godz. 13:00 rozpoczęła drużyna juniorów, czym zainaugurowała swoje tegoroczne rozgrywki. Początek meczu był obiecujący, gra była przyjemna dla oka. Pomimo kilku sytuacji które nie przyniosły nam bramki pierwsi z prowadzenia cieszyli się przyjezdni. Po zagraniu naszego zawodnika piłki ręka w polu karnym sędzia wskazał na wapno i tak goniliśmy wynik. Długo nie trzeba było czekać na przebudzenia naszych bo już na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:1. Druga połowa to kilka zmian w naszym zespole i walka od początku o 3 pkt. Wynik końcowy to 5:2 cieszy jednak postawa naszych zawodników którzy grają przyjemnie dla oka. Widać ich zaangażowanie w pracy na treningach i oddanie w meczu. Dobry początek jednak w sobotę kolejny mecz ligowy przed naszą młoda drużyną z Iskrą Krzemień.

Mecz naszej seniorskiej piłki rozpoczął się szybko dla nas. Kilka składnych akcji i wynik spotkania został otwarty na naszą korzyść. Upływały kolejne minuty a wynik rósł w siłę. Po zawodnikach drużyny przeciwnej coraz częściej widać było że schodzi z nich powietrze a nasi zawodnicy byli mało gościnni i punktowali rywala. Widzowie mogli dzisiejszego dnia podziwiać festiwal bramek w wykonaniu naszego zespołu. W wielu sytuacjach licznie zgromadzona publiczność widziała piłkę w sieci jednak nie zawsze chciała się tam znaleźć. Wynik 9:1 cieszy jednak szkoda że nie zagraliśmy na 0 z tyłu a brakowało sekund.

Teraz przed nami ciężki mecz ze spadkowiczem z klasy okręgowej Iskrą Krzemień.

Na wyjazd na mecz przewidziany jest autokar, także chętnych kibiców zapraszamy na wyjazdowy mecz.