Za treść komentarzy odpowiadają ich autorzy. Wpisy zawierające wulgaryzmy, treści nie związane z tematem oraz obraźliwe w stosunku do innych podmiotów będą usuwane, bądź częściowo moderowane.

Iskra Krzemień 4:4 GKS Orzeł Urzędów

Dąbrowski

2x Goździuk

Kalisz

Mecz rozpoczęliśmy ospale. Szybko stracona bramka podcięła naszym orłom skrzydła. Po rozpoczęciu drugiej polowy było już 2:0 w plecy. Ta bramka obudziła naszych zawodników którzy zmienili swoje oblicze. Szybka odpowiedź na bramkę gospodarzy dała nam kontakt. Coraz więcej stwarzaliśmy sobie sytuacji a wynik odwrócił się na nasza korzyść. Kolejne minuty to wyrównana gra obu ekip. Minuty mijały, a każdy patrzył na zegarek żeby sędzia kończył mecz. Wtedy to do głosu doszli goście którzy wyrównali wynik spotkania. Nie tylko w tym momencie do głosu doszli goście bo i sędzia musiał zwrócić na siebie uwagę kiedy to przy wybijaniu piłki przez naszego zawodnika zaatakował go nakładką aż coś trzasnęło. Ku zdziwieniu wszystkich sędzia wskazał na wapno. Niestety nasz bramkarz nie dał  rady idealnemu strzałowi zawodnika gości. Musieliśmy znowu gonić wynik i dogoniliśmy.

Z przebiegu całego meczu cieszy jeden punkt jednak apetyty były większe bo wygrywaliśmy.