Garbarnia Kurów 0:3 GKS Orzeł Urzędów

My gramy oni strzelają

• autor: orzeleku, 2017-08-15 18:15

Orzeł Urzędów 2:3 Tur Milejów

Niedzielny mecz przyciągnął z pewnością większą ilość kibiców na mecz, widać i słychać było to na boisku jak i dookoła. Pomimo jednak dużego wsparcia trybun nie udało się zdobyć pierwszego punktu w okręgówce.

Mecz niestety od prowadzenia rozpoczęli goście którzy idealnym strzałem z rzutu wolnego doprowadzili do tanu 0:1. Jednak i my mieliśmy swoje sytuacje, po strzale z głowy Kamila Śnieżyńskiego piłka leciała w okienko - wszyscy widzieli piłkę w sieci jednak bramkarz drużyny z Milejowa pokazał próbkę swoich umiejętności. Dalsza część meczu to przewaga naszej drużyny która miała swoje sytuacje i jednak brakowało przysłowiowej kropki nad I. Akcja przeprowadzona prawą stroną boiska po szarży naszego kapitana prawą stroną dośrodkował piłkę a czyhający na nią Sebastian Paszkowski umieścił ją w sieci i tym samym strzelił dla nas pierwszą bramkę w klasie okręgowej. Tak skończyła się pierwsza część meczu.

W drugiej połowie zmobilizowaliśmy się jeszcze bardziej i chcieliśmy za wszelką cenę strzelić drugą bramkę i zostawić 3 pkt w Urzędowie. Kolejne minuty to tzw nasze bicie głową w mur. Mieliśmy swoje sytuacje jednak znowu brakowało wykończenia. Jak w tytule my stwarzali sobie a to goście strzelili bramkę na 2:1. Po strzale nieszczęśliwie piłka odbiła się od nogi interweniującego obrońcy i przelobowała naszego bramkarza.

My ruszyliśmy do ataku Eryk Łaciński w sytuacji sam na sam z bramkarzem ładnym strzałem ominął bramkarza ale niestety i bramkę, wielu już liczyło że złapiemy remis.

Kolejna bramka to kolejna nieszczęśliwa interwencja tym razem naszego kapitana i strzał zawodnika gości i już zrobiło się  już 3:1. Na szczęście nasi zawodnicy nie zwiesili głowy i walczyli do końca i tuż przed końcem bramkę kontaktową zdobył Paweł Werwski. Wtedy to na trybunach słychać było głośne jeszcze jeden, niestety sędzia doliczył 3 minuty i nie zdołaliśmy już strzelić brakami.

Cieszy coraz lepsza gra jednak boli fakt że po prostych błędach tracimy bramki o które nam tak ciężko przychodzi zdobywanie.

Zapraszamy teraz na mecz wyjazdowy z  Sygnałem Lublin, na pewno nie będzie łatwo, lecz wierzymy że do trzech razy sztuka i tym razem zdobędziemy od dawna tak wyczekiwane punkty. Liczymy na liczne wsparcie kibiców jak to było w poprzednich meczach.

autor: ~ss 2017-08-16 21:09:29

avatar W pierwszej połowie to kopanina jakich mało - dobrze ze Tur w naszą bramke nie trafiał bo było wiecej niż jeden

autor: ~kibic 2017-08-19 14:12:41

avatar W trzeciej kolejce nasi już górą - w Lublinie z Sygnałem odnieśli zwycięstwo 4-2. Brawo Orły.