Zapowiedź 10 Kolejki

• autor: orzeleku, 2018-10-17 10:33

W najbliższą niedziele, nasi zawodnicy rozegrają przed własną publicznością mecz z LKS Potok Wielki. Jak przedstawia się rozkład na najbliższą kolejkę? Zapraszamy do zapoznania się.

więcej w rozwinięciu....

W najbliższej kolejce, dojdzie do kilku ciekawych spotkań.

Swojego szczęścia w Krzemieniu będzie szukała Tęcza Kraśnik. Podopieczni Dariusza Matysiaka będą chcieli zmazać plamę po ostatnim meczu i dopisać do swojego konta jakże ważne punkty. Iskra po ciekawym meczu z Sygnałem Chodel niestety nie dopisała chociażby "oczka" więc i w tym przypadku zdobycz punktowa będzie jak najbardziej na wyciągnięcie ręki. Faworytem na pewno będzie Iskra, która jest nie łatwym przeciwnikiem.

W Olbięcinie zmierzą się dwie drużyny, można by powiedzieć "zza miedzy". LKS Kowalin podbudowany zwycięstwami będzie podejmował Płomień Trzydnik. Mecz można nazwać z rangi wyrównanych ponieważ w przypadku Kowalina jak i Trzydnika, drużyny zaczęły mocno punktować i są w jak najlepszych dyspozycjach. W tym przypadku spodziewamy się wyrównanego pojedynku.

W Józefowie dojdzie do pojedynku dwóch drużyn, które zamykają tabelę. Wisła będzie podejmowała LKS Poniatowa Wieś. Drużyna Poniatowej, prowadzona przez Henryka Kamińskiego w tym sezonie jeszcze nie odniosła zwycięstwa, co ciekawe ostatnie swoje zwycięstwo odnotowała w poprzednim sezonie "A" klasy właśnie w Józefowie. (15 maja 2018r. wynik 2-3). Faworytem spotkania będzie z pewnością Wisła, która od dwóch kolejek zaczęła punktować.

Do Annopola zawita drużyna Perły Borzechów. Można nazwać ten mecz, sąsiadów z tabeli. Wisła Zajmuje 6 miejsce, a Perła 7. Podbudowana wysokim zwycięstwem w ostatniej kolejce spotkań Wisła, będzie z pewnością upatrywana jako faworyt w tym spotkaniu. Podopieczni Mateusza Matysiaka będą chcieli pójść za ciosem by nie stracić kontaktu z "czubem" tabeli. Perła jest drużyną, która gra na wyjazdach przeciętne. Punkty, które zdobyła z pewnością łatwiej jej przychodzą na własnym boisku niż w wyjazdowych potyczkach.

Lider tabeli, Tęcza Bełżyce będzie podejmowała naszego poprzedniego przeciwnika, Ruch Popkowice. Faworytem z pewnością będą zawodnicy z Bełżyc, którzy nie zaznali jeszcze smaku porażki. Ruch po ostatniej porażce będzie upatrywany jako przegrany tego spotkania, lecz my wierzymy, że będzie inaczej i poskromi lidera rozgrywek.

Do ciekawego pojedynku dojdzie w Borzechowie, gdzie swoje mecze rozgrywa Sygnał Chodel. Drużyna prowadzona przez Marcina Zielińskiego, w tym sezonie nie zaznała jeszcze goryczy porażki. Przeciwnikiem będzie waleczny Stok Zakrzówek, który jest jakże trudnym przeciwnikiem. Śmiało można nazwać, że będzie, to mecz kolejki, który z pewnością da wiele emocji.

Podopieczni Kamila Dydo, Orzeł Urzędów zmierzy się na własnym stadionie z LKS Potok Wielki. Drużyna z Potoka, ostatnią swoją batalie przegrała z Wisła Annopol 0-4. Obecnie zajmuje 11 miejsce z 6 punktami. Spodziewamy się przede wszystkim ciężkiego meczu, ponieważ drużyna prowadzona przez Sylwestra Stręciwilka jest nieobliczalna i potrafi nie jednej drużynie odebrać punkty.

Zapraszamy wszystkich Kibiców i sympatyków piłki nożnej do Urzędowa.

Orzeł Urzędów - LKS Potok Wielki

21.10.2018r. (Niedziela) godz. 11.00 !!!!!!!