Klasyfikacja Strzelców "A" Klasy gr. I (po 10 kolejce)

• autor: orzeleku, 2018-10-24 14:48

Za nami 10 seria spotkań. W rozegranych siedmiu meczach padło, aż 40 bramek!!!!. Kto tym razem błysną? Zapraszamy do czytania.

więcej w rozwinięciu......

Najlepszym nosem strzeleckim w 10 kolejce spotkań o mistrzostwo "A" klasy wykazał się Kamil Kaczanowski. Zawodnik Wisły Annopol wpisał się na listę czterokrotnie i tym samym można powiedzieć, że w pojedynkę pokonał Perłę Borzechów. Wynik 4-0. Na czele najlepszych strzelców, jednak bez zmiany lidera. Prowadzi piłkarz Tęczy Bełżyce, Mateusz Kowalewski, który jak na razie nie powiększy swojego dorobku bramkowego, ponieważ najlepszy strzelec jest kontuzjowany. Liderowi klasyfikacji życzymy szybkiego powrotu do zdrowia oraz zaciętej rywalizacji o "koronę" Króla strzelców.

Klasyfikacja Strzelców po 10 Kolejce:

14 - Mateusz Kowalewski (Tęcza Bełżyce)

10 - Kamil Kaczanowski (Wisła Annopol), Stanisław Zdybel (Stok Zakrzówek)

9 - Zbigniew Szczepański (Orzeł Urzędów)

8 - Kamil Furdal (Wisła Józefów), Marcin Wójcik (Tęcza Kraśnik), Kamil Szostek (Płomień Trzydnik)

7 - Jarosław Pacholarz (Wisła Annopol), Kornel Gałkowski (LKS Kowalin), Kamil Miazga (Stok Zakrzówek), Adrian Moskal (Iskra Krzemień)

6 - Dominik Nieoczym (Stok Zakrzówek)

5 - Damian Latawiec (LKS Kowalin), Sebastian Paszkowski (Sygnał Chodel), Damian Adamczyk (Sygnał Chodel), Tomasz Michałek (Iskra Krzemień), Damian Stojak (Tęcza Bełżyce), Eryk Kołodziejczyk (Tęcza Bełżyce), Damian Banach (Ruch Popkowice), Sebastian Żaba (LKS Potok W.)