Remis w meczu z Perłą. Zabrakło czasu na komplet punktów.

• autor: orzeleku, 2018-10-31 16:02

W wyjazdowym spotkaniu, Orzeł Urzędów zremisował z Perłą Borzechów 2-2.

W sobotnie przedpołudnie, piłkarze Orła grali swój wyjazdowy mecz w Borzechowie. Wyniki poprzednich batalii, które stoczyliśmy dawały duży powód do optymizmy przed meczem z Perłą.

Pierwsza Połowa meczu, to nerwowość i dużo nieporadności z naszej strony w szeregach całego zespołu. Wolne wgrywanie i łatwe straty pozwoliły na dojście do głosu gospodarzom. W 10' w bocznej strefie boiska faulowany był zawodnik Perły. Do piłki podszedł Michał Bloch, który świetnym dośrodkowaniem odnalazł w polu karnym Jacka Poleszaka, który skierował piłkę do siatki Orła, obok bezradnego Rafała Prokopa. Bramka zdobyta przez gospodarzy dodała im skrzydeł i w przeciągu kolejnych minut, raz po raz zagrażała bramce Orła.W 21' zawodnicy Borzechowa wyszli z kontratakiem z nieudanej naszej akcji ofensywnej. Efektem była strzelona bramka przez Michała Blocha, który tego dnia rozgrywał bardzo dobry  mecz. Słaba postawa zespołu w pierwszej części spotkania, pozwoliła Perle odskoczyć na dwa trafienia.

Mocne słowa powiedziane w przerwie spotkania zmobilizowały naszych zawodników, którzy wyszli odmienienie wraz z rozpoczynającą się drugą połową. Akcje ofensywne coraz bardziej zagrażały bramce Borzechowa. W 53' długie podanie z głębi pola otrzymał Kamil Słoniewski, który znany jest z tego, że tak dogodnych sytuacji nie jest w stanie zmarnować. Słonio  z zimną krwią doprowadził do zmniejszenia niekorzystnego wyniku. Dokładne podania i przemyślane akcje, spowodowały, że drużyna gospodarzy cofnęła się tylko do defensywy i ograniczyła swoją grę, tylko do kontrataków. W 92' z rzutu rożnego dośrodkowywał nasz grający Trener, Kamil Dydo, który doskonale odnalazł Tomasza Skoczylasa i tym samym bramka strzelona przez Skoczka doprowadziła do remisu. Podbudowani piłkarze Urzędowa chcieli pójść za ciosem, lecz sędzia tego spotkania, Robert Brzozowski nie pozwolił na rozpędzenie się naszym zawodnikom i tym samym po chwili zakończył spotkanie.

Niedosyt na pewno pozostaje, lecz cieszy determinacja i wola walki po starcie dwóch bramek.

Perła Borzechów - Orzeł Urzędów 2-2 (2-0)

Bramki:

Słoniewski